Grupa: Żabki

IMG_4101.JPG

Grupa: Biedronki

20170915_110828.jpg

Grupa: Misie

WP_20161125_12_58_34_Pro.jpg

Grupa: Krasnale

WP_20180904_10_34_32_Pro.jpg

Dane osobowe

„Na podstawie art. 37 ust. 7 RODO informuję, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest

Pan Maciej Korzuch,

mail: biuro@protecton.pl

Wydarzenia krasnali

 

 

 

"Mały Miś w świecie wielkiej literatury. Czytelnicza podróż po domach przedszkolaków “.

                           Drodzy Rodzice!
Na początek zapraszam Państwa do wspólnej przygody z międzynarodowym projektem edukacyjnym „ Mały miś w świecie wielkiej literatury”, którego głównym celem jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa – wprowadzenie dziecka w świat literatury , budzenie zainteresowania książką.
Dzieci wraz z panią  wybrały grupową maskotkę – Misia Pysia .
Nasz nowy przyjaciel wędruje od domu do domu naszych przedszkolaków „ Krasnali” z dzienniczkiem „ pod pachą”. Zadaniem dziecka jest zaopiekować się misiem, a zadaniem rodzica jest poczytanie misiowi na dobranoc. Łatwe, prawda?
W przygotowanym  dzienniczku każdy „Krasnal” zostawia misiowi pamiątkę.
Na karcie „ Tu byłem” proszę wpisać imię dziecka, tytuł bajeczki/ książeczki, którą przeczytaliście. Proszę pomóc dziecku odrysować jego dłoń i zachęcić do wykonania rysunku dla misia. To będzie Wasz wspaniały czas z dzieckiem . Wasza wspaniała zabawa.
Po zakończonej wizycie w domu Misio Pysio razem z obrazkiem /w dzienniczku / wraca do przedszkola i  powędruje do innego dziecka. Wizyta Misia Pysia trwa od poniedziałku do piątku.

Kornel Makuszyński powiedział: „ Dom, gdzie znajduje się książka jest przybytkiem słońca”. Zaproście słońce do Waszego domu wraz z pluszowym przyjacielem dzieci!
Czas trwania akcji w naszej grupie – „ Mały Miś  w świecie wielkiej literatury. Czytelnicza podróż po domach przedszkolaków”: wrzesień2018 – czerwiec 2019.